Filter
  • 27a Jornada + Resultat

    Diumenge 6/4/2014

    18.00h C.F. TOSSA - C.F. TORDERA

    Al Camp Municipal de Tossa

     

    C.F. TOSSA

    C.F. TORDERA

    1

    7

    Min.75 Joao Nogueira
    Altres Resultats

     

  • 23a Jornada AJORNADA A 10/4/14 + Resultat

    Dijous 10/4/2014

    21.30h F.S. PORQUERES - ADET UA TOSSA

    Sortida a les 9.20h

    Pavelló Municipal

    C/Montseny s/n

    PORQUERES

     

    Com arribar?

     

    F.S. PORQUERES

    ADET UA TOSSA

    0

    3

    Altres Resultats

     

  • 3a Jornada + Resultat

    Diumenge 6/4/2014

    12.00h C.B. SALT PALAU - ADET UA TOSSA

    Sortida a les 10.20h

    Pavelló Municipal d'Esports

    Av. Països Catalans s/n

    SALT

     

    Com arribar?

     

    C.B. SALT PALAU

    ADET UA TOSSA

    59

    51

    Altres Resultats

     

  • 7a Jornada + Resultat

    Dissabte 5/4/2014

    19.15h C.B. SALT - ADET UA TOSSA

    Sortida a les

    Pavelló Municipal d'Esports

    Av. Països Catalans s/n

    SALT

     

    Com arribar?

     

    C.B. SALT

    ADET UA TOSSA

    64

    44

    Altres Resultats

     

  • 7a Jornada AJORNADA A 17/5/14 + Resultat

    Dissabte 17/5/2014

    17.30h C.B. VALL D'EN BAS - APEHT UA TOSSA

    Sortida a les 15.00h

    Centre Esportiu

    C/Piscina s/n

    SANT ESTEVE D'EN BAS

     

    Com arribar?

     

    C.B. VALL D'EN BAS

    APEHT UA TOSSA

    59

    50

    Altres Resultats

     

  • 4a Jornada + Resultat

    Dissabte 5/4/2014

    10.45h C.B. L'ESCALA - APEHT UA TOSSA

    Sortida a les 8.45h

    Pavelló Municipal

    C/Russiñol, 4

    L'ESCALA

     

    Com arribar?

     

    C.B. L'ESCALA

    APEHT UA TOSSA

    71

    51

    Altres Resultats

     

  • 17a Jornada AJORNADA A 6/4/14 + Resultat

    Diumenge 6/4/2014

    11.00h APEHT UA TOSSA - C.E. PALAMÓS

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    APEHT UA TOSSA

    C.E. PALAMÓS

    49

    54

    Altres Resultats

     

  • 16a Jornada + Resultat

    Dissabte 5/4/2014

    12.00h LA SALLE PALAMOS - APEHT UA TOSSA

    Sortida a les 10.20h

    Col·legi La Salle

    C/Sant Josep s/n

    PALAMOS

     

    Com arribar?

     

    LA SALLE PALAMOS

    APEHT UA TOSSA

    88

    39

    Altres Resultats

     

  • F.C.B. - Fuenlabrada

    El proper diumenge 27 d'abril, la Unió Atlètica Tossa, juntament amb l'ADET organitzen una sortida pels socis de l'ADET per anar a veure el partit del F.C.B. contra el Fuenlabrada al Palau blaugrana.

    El preu per l'entrada serà de 13€ i les despeses de l'autobús seran cobertes per l'ADET.

    Sortida a les 8.30h a la terminal d'autobusos

  • 26a Jornada + Resultat

    Dissabte 29/3/2014

    17.00h C.F. CUATRO VIENTOS - C.F. TOSSA

    Sortida a les

    Municipal Can Borrell

    Ctra Malgrat

    BLANES

     

    C.F. CUATRO VIENTOS

    C.F. TOSSA

    3

    0

    Altres Resultats

     

  • 22a Jornada + Resultat

    Diumenge 30/3/2014

    17.45h ATLÈTIC VIDRERES - ADET UA TOSSA

    Sortida a les

    Pavelló Municipal

    Horts d'en Pere Pau

    VIDRERES

     

    Com arribar?

     

    ATLÈTIC VIDRERES

    ADET UA TOSSA

    4

    6

    Altres Resultats

     

  • 6a Jornada

    Dijous 27/3/2014

    21.00h C.V. SALT - ADET UA TOSSA

    Sortida a les

    Pavelló Municipal d'Esports

    Av. Països Catalans s/n

    SALT

     

    Com arribar?

     

  • 2a Jornada + Resultat

    Diumenge 30/3/2014

    12.00h CELLER D'EN NARCÍS - ADET UA TOSSA

    Sortida a les

    Els Saioners

    Av. Salvador Espriu s/n

    SANTA COLOMA DE FARNERS

     

    Com arribar?

     

    CELLER D'EN NARCÍS

    ADET UA TOSSA

    61

    48

    Altres Resultats

     

  • 6a Jornada + Resultat

    Diumenge 30/3/2014

    16.00h ADET UA TOSSA - U.E. SALLE GIRONA

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    ADET UA TOSSA

    U.E. SALLE GIRONA

    55

    62

    Altres Resultats

     

  • 6a Jornada + Resultat

    Dissabte 29/3/2014

    16.00h APEHT UA TOSSA - C.E. ONYAR

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    APEHT UA TOSSA

    C.E. ONYAR

    73

    55

    Altres Resultats

     

  • 3a Jornada + Resultat

    Dissabte 29/3/2014

    9.30h APEHT UA TOSSA - CESET

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    APEHT UA TOSSA

    CESET

    62

    48

    Altres Resultats

     

  • 15a Jornada DESCANSA

    DESCANSA

  • 5a DESCANSA

    DESCANSA

  • 25a Jornada + Resultat

    Diumenge 23/3/2014

    17.15h C.F. TOSSA - ATHLETIC SILENC

    Al Camp Municipal de Tossa

     

    C.F. TOSSA

    ATHLETIC SILENC

    1

    2

    Min.52 Juan Jose Velaz
    Altres Resultats

     

  • 21a Jornada + Resultat

    Diumenge 23/3/2014

    12.00h LLORET ESPORTIU - ADET UA TOSSA

    Sortida a les 10.40h

    Poliesportiu El Molí

    Av. Del Rieral s/n

    LLORET DE MAR

    LLORET ESPORTIU

    ADET UA TOSSA

    3

    5

    Altres Resultats

     

  • 1a Jornada + Resultat

    Dissabte 22/3/2014

    16.00h ADET UA TOSSA - C.B. LLAGOSTERA

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    ADET UA TOSSA

    C.B. LLAGOSTERA

    77

    84

    Altres Resultats

     

  • 5a Jornada + Resultat

    Dissabte 22/3/2014

    18.00h ADET UA TOSSA - C.B. PORQUERES

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    ADET UA TOSSA

    C.B. PORQUERES

    62

    68

    Altres Resultats

     

  • 2a Jornada + Resultat

    Dissabte 22/3/2014

    9.30h APEHT UA TOSSA - AMPA VEDRUNA PALAMÓS

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    APEHT UA TOSSA

    AMPA VEDRUNA PALAMÓS

    51

    54

    Altres Resultats

     

  • 14a Jornada + Resultat

    Dissabte 22/3/2014

    9.00h BASQUET VILAFANT - APEHT UA TOSSA

    Sortida a les 7.15h

    Pavelló Municipal

    Ctra de Vilafant s/n

    VILAFANT

     

    Com arribar?

     

    BASQUET VILAFANT

    APEHT UA TOSSA

    49

    30

    Altres Resultats

     

  • Calendari 2a Fase

    Jornada 1

    Equip Local

    Equip Visitant

    ADET UA TOSSA

    C.B. LLAGOSTERA

    CB SALT PALAU

    CELLER D EN NARCIS

    Jornada 2

    Equip Local

    Equip Visitant

    CELLER D EN NARCIS

    ADET UA TOSSA

    C.B. LLAGOSTERA

    CB SALT PALAU

    Jornada 3

    Equip Local

    Equip Visitant

    CB SALT PALAU

    ADET UA TOSSA

    C.B. LLAGOSTERA

    CELLER D EN NARCIS

    Jornada 4

    Equip Local

    Equip Visitant

    CELLER D EN NARCIS

    CB SALT PALAU

    C.B. LLAGOSTERA

    ADET UA TOSSA

    Jornada 5

    Equip Local

    Equip Visitant

    ADET UA TOSSA

    CELLER D EN NARCIS

    CB SALT PALAU

    C.B. LLAGOSTERA

    Jornada 6

    Equip Local

    Equip Visitant

    ADET UA TOSSA

    CB SALT PALAU

    CELLER D EN NARCIS

    C.B. LLAGOSTERA

  • Cursa Solidaria Platja d'Aro

    VIU AUTISME - CURSA SOLIDARIA

    L'Associació Viu Autisme de Platja d'Aro de familiars de persones amb TEA, està organitzant una cursa i caminada solidàries pel dia 5 d'abril a Castell d'Aro.

    També hi haurà activitats infantils, castells inflables i més.

    A la web correperautisme.weebly.com Podeu trobar més informació sobre els horaris, les inscripcions, reglament, etc...

  • 24a Jornada + Resultat

    Dissabte 15/3/2014

    16.00h C.E. FARNERS - C.F. TOSSA

    Sortida a les 14.15h

    Camp Municipal

    Ctra Sant Hilari s/n

    SANTA COLOMA DE FARNERS

     

    Com arribar?

     

    C.E. FARNERS

    C.F. TOSSA

    6

    1

    Min.89 Salvi Vila
    Altres Resultats

     

  • 20a Jornada AJORNADA a 3/4/14 + Resultat

    Dijous 3/4/2014

    20.30h ADET UA TOSSA - FUTSAL CASSÀ

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    ADET UA TOSSA

    FUTSAL CASSÀ

    4

    4

    Altres Resultats

     

  • 4a Jornada + Resultat

    Dissabte 15/3/2014

    16.00h BISBAL BASQUET - ADET UA TOSSA

    Sortida a les 14.10h

    Pavelló Municipal

    Av. Mas Clara s/n

    LA BISBAL D'EMPORDA

     

    Com arribar?

     

    BISBAL BASQUET

    ADET UA TOSSA

    69

    41

    Altres Resultats

     

  • 4a Jornada AJORNADA a 22/3/14 + Resultat

    Dissabte 22/3/2014

    11.00h C.B. BELL-LLOC - APEHT UA TOSSA

    Sortida a les 9.15h

    Col·legi Bell-Lloc del pla

    Can Pau Birol s/n

    GIRONA

     

    Com arribar?

     

    C.B. BELL-LLOC

    APEHT UA TOSSA

    30

    100

    Altres Resultats

     

  • 1a Jornada + Resultat

    Dissabte 15/3/2014

    10.30h C.B. ARBUCIES - APEHT UA TOSSA

    Sortida a les 8.30h

    Pavelló Municipal Can Pons

    Zona esportiva Can Pons

    ARBUCIES

     

    Com arribar?

     

    C.B. ARBUCIES

    APEHT UA TOSSA

    58

    52

    Altres Resultats

     

  • 13a Jornada AJORNADA a 21/3/14 + Resultat

    Divendres 21/3/2014

    19.30h APEHT UA TOSSA - C.B. LLAGOSTERA

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    APEHT UA TOSSA

    C.B. LLAGOSTERA

    51

    50

    Altres Resultats

     

  • Calendari 2a Fase

    Jornada 1
    Equip LocalEquip Visitant
    CESET U.E. RIPOLL
    BASQUET ARBUCIES APEHT TOSSA
    AMPA VEDRUNA PALAMOS CB L'ESCALA
    Jornada 2
    Equip LocalEquip Visitant
    APEHT TOSSA AMPA VEDRUNA PALAMOS
    CESET BASQUET ARBUCIES
    CB L'ESCALA U.E. RIPOLL
    Jornada 3
    Equip LocalEquip Visitant
    APEHT TOSSA CESET
    BASQUET ARBUCIES CB L'ESCALA
    AMPA VEDRUNA PALAMOS U.E. RIPOLL
    Jornada 4
    Equip LocalEquip Visitant
    U.E. RIPOLL BASQUET ARBUCIES
    AMPA VEDRUNA PALAMOS CESET
    CB L'ESCALA APEHT TOSSA
    Jornada 5
    Equip LocalEquip Visitant
    APEHT TOSSA U.E. RIPOLL
    CESET CB L'ESCALA
    BASQUET ARBUCIES AMPA VEDRUNA PALAMOS
    Jornada 6
    Equip LocalEquip Visitant
    APEHT TOSSA BASQUET ARBUCIES
    U.E. RIPOLL CESET
    CB L'ESCALA AMPA VEDRUNA PALAMOS
    Jornada 7
    Equip LocalEquip Visitant
    AMPA VEDRUNA PALAMOS APEHT TOSSA
    BASQUET ARBUCIES CESET
    U.E. RIPOLL CB L'ESCALA
    Jornada 8
    Equip LocalEquip Visitant
    CESET APEHT TOSSA
    U.E. RIPOLL AMPA VEDRUNA PALAMOS
    CB L'ESCALA BASQUET ARBUCIES
    Jornada 9
    Equip LocalEquip Visitant
    APEHT TOSSA CB L'ESCALA
    CESET AMPA VEDRUNA PALAMOS
    BASQUET ARBUCIES U.E. RIPOLL
    Jornada 10
    Equip LocalEquip Visitant
    AMPA VEDRUNA PALAMOS BASQUET ARBUCIES
    U.E. RIPOLL APEHT TOSSA
    CB L'ESCALA CESET
  • Final 1a Fase

    Classificació

     

    Equip

    J

    G

    P

    NP

    TF

    TC

    Punts

    1

    B.C. PALAFRUGELL

    16

    15

    1

    0

    1042

    697

    31

    2

    CB BLANES A

    16

    15

    1

    0

    1149

    699

    31

    3

    CB SANT FELIU

    16

    11

    5

    0

    1174

    827

    27

    4

    AMPA VEDRUNA PALAMOS

    16

    9

    7

    0

    809

    807

    25

    5

    APEHT TOSSA

    16

    8

    8

    0

    897

    978

    24

    6

    BASQUET ARBUCIES

    16

    6

    10

    0

    873

    884

    22

    7

    BASQUET CLUB MAÇANET

    16

    4

    12

    0

    691

    952

    20

    8

    CB FARNERS

    16

    3

    13

    0

    771

    1181

    19

    9

    CEB GIRONA C

    16

    1

    15

    0

    579

    960

    17

  • 23a Jornada + Resultat

    Diumenge 9/3/2014

    16.00h C.F. TOSSA - U.E TOSSA

    Al Camp Municipal de Tossa

     

    C.F. TOSSA

    U.E. TOSSA

    0

    0

    Altres Resultats

     

  • 19a Jornada + Resultat

    Dissabte 8/3/2014

    18.30h F.S. MONT-RAS - ADET UA TOSSA

    Sortida a les 

    Pavelló Municipal

    C/ Mestre Masgrau s/n

    MONT-RAS

     

    Com arribar?

     

    F.S. MONT-RAS

    ADET UA TOSSA

    5

    3

    Altres Resultats

     

  • 22a Jornada + Resultat

    Dissabte 8/3/2014

    19.00h ADET UA TOSSA - C.B. SANT JULIÀ

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    ADET UA TOSSA

    C.B. SANT JULIÀ

    64

    49

    Altres Resultats

     

  • 3a Jornada DESCANSA

    DESCANSA

  • 3a Jornada DESCANSA

    DESCANSA

  • 12a Jornada + Resultat

    Diumenge 9/3/2014

    11.00h C.B. BANYOLES C - APEHT UA TOSSA

    Sortida a les 9.10h

    Pavelló LA FARGA

    Passeig de MAS RIERA

    BANYOLES

     

    Com arribar?

     

    C.B. BANYOLES C

    APEHT UA TOSSA

    60

    44

    Altres Resultats

     

  • Jugadors de l'equip

    Minis

    Adria Reina Gordils

    Adria Reina Gordils

     

     

    Alex Martinez Caceres

    Alex Martinez Caceres

     

     

    Arnau Escayola Fernandez

    Arnau Escayola Fernandez

     

     

    Daniel Novytskyj

    Daniel Novystkyj

     

     

    David Gil Sanson

     

     

     

    Eugeni Khatsayuk

     

     

     

    Hugo Moreno Vrabova

    Hugo Moreno Vrabova

     

     

    Joel Gordils Salo

    Joel Gordils Salo

     

     

    Manuel Herrero Martinez

    Manuel Herrero Martinez

     

     

    Marc Puig Colomer

    Marc Puig Colomer

     

     

    Maximilian Geebelen Sanchez

    Maximilian Geebelen Sanchez

     

     

    Miquel Bragulat Maw

     

     

     

    Pol Ribas Torres

    Pol Ribas Torres

     

     

    William-Albert Mata Guirado

     

     

     

    Xavier Fernandez Prieto

    Xavier Fernandez Prieto
    Minis
  • Jugadors de l'equip

    Pre-Infantil

    Alejandro Guzman Torres

    Alejandro Guzman Torres

     

     

    Carlos Maestra Segur

    Carlos Maestra Segur

     

     

    Eric Martin Crespo

    Eric Martin Crespo

     

     

    Gerard Bosch de Basea Moreno

    Gerard Bosch de Basea Moreno

     

     

    Joan Leon Fernandez

    Joan Leon Fernandez

     

     

    Josep Lozano Rodriguez

    Josep Lozano Rodriguez

     

     

    Marc Sevilla Mayol

    Marc Sevilla Mayol

     

     

    Marc Vila Martinez

    Marc Vila Martinez

     

     

    Marti Ferrer Secall

    Marti Ferrer Secall

     

     

    Maximiliano Lozano Rodriguez

    Maximiliano Lozano Rodriguez

     

     

    Oriol Riera Diaz

    Oriol Riera Diaz

     

     

    Victor Paez Zamora

    Victor Paez Zamora
    Pre-Infantil
  • Jugadors de l'equip

    Cadet

    Abel Diaz Rego

    Abel Diaz Rego

     

     

    Daniel Iglesias Perez

    Daniel Iglesias Perez

     

     

    David Ribas Torres

    David Ribas Torres

     

     

    Dawid Jakub Pelka

    Dawid Jakub Pelka

     

     

    Marco Borys

    Marco Borys

     

     

    Nil Magnusson Cibiach

    Nil Magnusson Cibiach

     

     

    Oriol Mestres Castellote

    Oriol Mestres Castellote

     

     

    Pol Sevilla Mayol

    Pol Sevilla Mayol
    Cadet
  • Jugadors de l'equip

    Junior

    Adria Sola Mendez

    Adria Sola Mendez

     

     

    Armand Arroyo Garcia-Retana

    Armand Arroyo Garcia-Retana

     

     

    Eric Sola Mendez

    Eric Sola Mendez

     

     

    Erik Mos Vilavella

    Erik Mos Vilavella

     

     

    Iualian Quiroga Garcia

    Iualian Quiroga Garcia

     

     

    Javier Tirado Radmall

    Javier Tirado Radmall

     

     

    Juanma Pages Trinidad

    Juanma Pages Trinidad

     

     

    Marti Pages Pulido

    Marti Pages Pulido

     

     

    Oriol Gotarra Orti

    Oriol Gotarra Orti

     

     

    Oscar Diaz Luque

    Oscar Diaz Luque

     

     

    Xavier Fernandez Pujol

    Xavier Fernandez Pujol
    Junior
  • Jugadors de l'equip

    Sots-25

    Aleix Capdevila Aragay

    Aleix Capdevila Aragay

     

     

    Aleix Cruz Garriga

    Aleix Cruz Garriga

     

     

    Carles Fernandez Ruiz

    Carles Fernandez Ruiz

     

     

    David Diaz Luque

    David Diaz Luque

     

     

    David Gil Julia

    David Gil Julia

     

     

    Joan Llinas Coronado

    Joan Llinas Coronado

     

     

    Marc Nadal Torres

    Marc Nadal Torres

     

     

    Marc Angel Jimenez Veciana

    Marc Angel Jimenez Veciana

     

     

    Miguel Tornay Garcia

    Miguel Tornay Garcia

     

     

    Nicanor Coris Cardeñosa

    Nicanor Coris Cardeñosa

     

     

    Ricard Llinas Coronado

    Ricard Llinas Coronado

     

     

    Ricard Navarra Vera

    Ricard Navarra Vera

     

     

    Robert Ferrer Secall

    Robert Ferrer Secall
    Sots-25
  • Jugadores de l'equip

     

    Senior Femeni

    Alba Garcia Rodriguez

    Alba Garcia Rodriguez

     

     

    Alba Vicente Planas

    Alba Vicente Planas

     

     

    Andrea Blok Osorio

    Andrea Blok Osorio

     

     

    Anna Nadal Baquero

    Anna Nadal Baquero

     

     

    Caterina Gotarra Bachmann

    Caterina Gotarra Bachmann

     

     

    Gloria Fernandez Janoher

    Gloria Fernandez Janoher

     

     

    Iris Candelario Mestres

    Iris Candelario Mestres

     

     

    Jessica Nadal Tenedor

    Jessica Nadal Tenedor

     

     

    Joana Zulaica Grau

    Joana Zulaica Grau

     

     

    Katia Miralpeix Fonalledas

    Katia Miralpeix Fonalledas

     

     

    Mireia Puig Vila

    Mireia Puig Vila

     

     

    Naila Martinez Poveda

     

     

     

    Nerea Gil Carrasco

    Nerea Gil Carrasco
    Senior Femeni
  • Jugadors de l'equip

    Senior Masculi

    Adrien Gauthier Trinidad

    Adrien Gauthier Trinidad

     

     

    Christian Maag Cruz

    Christian Maag Cruz

     

     

    Daniel Jarillo Poch

    Daniel Jarillo Poch

     

     

    David Gonzalez Navajas

    David Gonzalez Navajas

     

     

    Francis Mata Linares

    Francis Mata Linares

     

     

    Gabriel Carattini Fernandez

    Gabriel Carattini Fernandez

     

     

    Jaume Gonzalez Lamigueiro

    Jaume Gonzalez Lamigueiro

     

     

    Javier Eduardo Garcia

    Javier Eduardo Garcia

     

     

    Joan Capdevila Garcia

    Joan Capdevila Garcia

     

     

    Raul Fernandez Vidaña

    Raul Fernandez Vidaña

     

     

    Samuel Gil Carrasco

    Samuel Gil Carrasco

     

     

    Sergio Lorente Duran

    Sergio Lorente Duran
    Senior Masculi
  • Torneig de voleibol i Setmana Santa

    A partir del divendres dia 22 de març, no es podrà utilitzar el pavelló, ja que es realitza el torneig de voleibol comú per aquestes dates, per tant, al pavelló no es jugarà cap partit.

    Des de la junta de l'ADET, us desitjem una bona Setmana Santa, i recordeu que podeu anar a comprar, tant el tortell de Rams com la mona de Pasqua, als nostres col·laboradors:

     

    Pastisseria VITA             Fleca Neras

  • 25a Jornada + Resultat

    Dissabte 23/3/2013

    16:00h U.D. CASSA - CLUB FUTBOL TOSSA

    Sortida a les

    Camp Municipal

    Rambla 11 de setembre s/n

    CASSA DE LA SELVA

     

    Com arribar?

     

    U.D. CASSA

    CLUB FUTBOL TOSSA

    3

    1

    Min.45 Josep Ruaix Galan
    Altres Resultats

     

  • 21a Jornada AJORNADA AL 18/4/2013 + Resultat

    Dijous 18/4/2013

    20:30h UA TOSSA - F.S HOSTALRIQUENC 'B'

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    UA TOSSA

    F.S. HOSTALRIQUENC 'B'

    6

    3

    Altres Resultats

     

  • 24a Jornada AJORNADA A 14/4/2013 + Resultat

    Diumenge 14/4/2013

    19:00h ADET UA TOSSA - C.B. SANT HILARI

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    ADET UA TOSSA

    C.B. SANT HILARI

    68

    52

    Altres Resultats

     

  • 5a Jornada + Resultat

    Dissabte 23/3/2013

    16:00h C.E. PALAMOS - APEHT UA TOSSA

    Sortida a les 14:00h

    Pavello Municipal

    C/ Gaspart Matas s/n

    PALAMOS

     

    Com arribar?

     

    C.E.PALAMOS

    APEHT UA TOSSA

    33

    57

    Altres Resultats

     

  • 1a Jornada DESCANSA

    DESCANSA!!!

  • Calendari Segona Fase

    Calendari

  • 24a Jornada + Resultat

    Diumenge 17/3/2013

    16:00h CLUB FUTBOL TOSSA - C.D. BESCANO

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    CLUB FUTBOL TOSSA

    C.D. BESCANO

    2

    4

    Min.33 Salvi Vila Boada
    Min.88 Joan Navarra Bragulat
    Altres Resultats

     

  • 20a Jornada + Resultat

    Dissabte 16/3/2013

    17:00h Atletic Vidreres - UA TOSSA

    Sortida a les 15:30h

    Pavelló Municipal

    Horts d'en Pere Pau

    VIDRERES

     

    Com arribar?

     

    ATLETIC VIDRERES

    UA TOSSA

    5

    3

    Altres Resultats

     

  • 23a Jornada + Resultat

    Dissabte 16/3/2013

    16:35h C.B. CAMPDEVANOL - ADET UA TOSSA

    Sortida a les 13:45h

    Pavelló Merce Guix

    Crta de Ribes s/n

    CAMPDEVANOL

     

    Com arribar?

     

    CB CAMPDEVANOL

    ADET UA TOSSA

    17

    67

    Altres Resultats

     

  • 22a Jornada + Resultat

    Diumenge 17/3/2013

    18:00h C.B. NOU CAULES - ADET UA TOSSA

    Sortida a les 16:30h

    Pavelló Municipal

    Horts d'en Pere Pau

    VIDRERES

     

    Com arribar?

     

    C.B NOU CAULES

    ADET UA TOSSA

    50

    30

    Altres Resultats

     

  • 4a Jornada + Resultat

    Dissabte 16/3/2013

    16:00h C.B. OLOT - APEHT UA TOSSA

    Sortida a les 13:45h

    Pavelló Municipal d'Esports

    Av. Republica Argentina s/n

    OLOT

     

    Com arribar?

     

    C.B. OLOT

    APEHT UA TOSSA

    49

    54

    Altres Resultats

     

  • 21a Jornada AJORNADA AL 23/3/2013

    Dissabte 23/3/2013

    10:45h F.D. CASSANENC 'B' - APEHT UA TOSSA

    Sortida a les

    Pavelló Nº3

    Zona Esportiva Municipal

    CASSA DE LA SELVA

     

    Com arribar?

     

  • 10a Jornada DESCANSA

    DESCANSA!!!

  • 10a Jornada + Resultat

    Dissabte 16/3/2013

    9:00h C.B. PALAFOLLS - APEHT UA TOSSA

    Sortida a les 7:40h

    El Palahuet

    C/ Baix s/n

    PALAFOLLS

     

    Com arribar?

     

    C.B. PALAFOLLS

    APEHT UA TOSSA

    67

    27

    Altres Resultats

     

  • Final de la primera fase

     

    Equip

    J  

    G

    P

    NP

    Favor

    Contra

    Punts

    1

    PALAHI VILABLAREIX

    18

    16

    2

    0

    1367

    953

    34

    2

    UE LA SALLE GIRONA

    18

    16

    2

    0

    1260

    923

    34

    3

    CESET

    18

    15

    3

    0

    1270

    963

    33

    4

    CB SANT FELIU

    18

    11

    7

    0

    1128

    1018

    29

    5

    CELLER D EN NARCIS

    18

    10

    8

    0

    939

    980

    28

    6

    CB BESCANO

    18

    8

    10

    0

    1058

    1085

    26

    7

    BC FONTAJAU

    18

    7

    11

    0

    973

    1134

    25

    8

    CB ANGLES

    18

    4

    14

    0

    914

    1250

    22

    9

    BASQUET LLORET

    18

    2

    16

    0

    1036

    1320

    20

    10

    ADET UA TOSSA

    18

    1

    17

    0

    911

    1230

    19

  • 23a Jornada + Resultat

    Diumenge 10/3/2013

    16:00h CLUB FUTBOL TOSSA - VILA ROJA

    Al Camp Municipal de Tossa

     

    CLUB FUTBOL TOSSA

    VILA ROJA

    1

    3

    Min.5 Juan Jose Velaz Sanchez
    Altres Resultats

     

  • 6a Jornada

    Dimecres 6/3/2013

    21:00h UA TOSSA -

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

  • 19a Jornada + Resultat

    Dissabte 9/3/2013

    16:00h UA TOSSA - FUTSAL GRUPM2

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    UA TOSSA

    FUTSAL GRUPM2

    1

    5

    Altres Resultats

     

  • 22a Jornada + Resultat

    Diumenge 10/3/2013

    19:00h ADET UA TOSSA - B.C. PALS

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    ADET UA TOSSA

    B.C. PALS

    62

    66

    Altres Resultats

     

  • 21a Jornada AJORNADA AL 16/3/2013 + Resultat

    Dissabte 16/3/2013

    16:00h ADET UA TOSSA - B.C. MAÇANET

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    ADET UA TOSSA

    BC MAÇANET

    27

    60

    Altres Resultats

     

  • 22a Jornada DESCANSA

    DESCANSA!!

  • 3a Jornada AJORNADA AL 14/4/2013 + Resultat

    Diumenge 14/4/2013

    10:30h APEHT UA TOSSA - ATHLETIC SILENC

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    APEHT UA TOSSA

    ATHLETIC SILENC

    44

    40

    Altres Resultats

     

  • 20a Jornada + Resultat

    Dissabte 9/3/2013

    9:00h APEHT UA TOSSA - UNIO GIRONA

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    APEHT UA TOSSA

    UNIO GIRONA

    41

    44

    Altres Resultats

     

  • 9a Jornada + Resultat

    Dissabte 9/3/2013

    12:30h APEHT UA TOSSA - C.B. L'ESCALA

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    APEHT UA TOSSA

    C.B. L'ESCALA

    50

    57

    Altres Resultats

     

  • 9a Jornada + Resultat

    Dissabte 9/3/2013

    10:30h B.C FONTAJAU - APEHT UA TOSSA

    Sortida a les 8:45h

    Pavello Municipal de Fontajau

    Av. Josep Tarradellas, 22-24

    GIRONA

     

    Com arribar?

     

    B.C. FONTAJAU

    APEHT UA TOSSA

    85

    35

    Altres Resultats