Filter
  • Classificacions XV Travessia de Tossa

    Un any més hem realitzat la travessia de Tossa, aquest cop la quinzena i esperem que gràcies a vosaltres poguem disfrutar-la molt anys més.

    Us agraïm a tothom que hagueu participat i/o col·laborat, per fer possible aquesta travessia popular.

    Aqui podreu trobar les classificacions detallades, tant de la cursa curta com de la general.

    Travessia General

    Travessia Curta

    Ja tenim les fotos a l'apartat de Fotos de la nostra web

    FOTOS

  • XV Travessia Badia de Tossa

    El proper diumenge 30 de juny, a la platja gran de Tossa, es celebrarà la XV Travessia Badia de Tossa.

    A diferència d'altres anys, aquest cop hem modificat la ruta de la Travessia, sortint i arribant a la mateixa platja gran.
    Hi haurà dos recorreguts:

    150m - Veure recorregut   Preu 5€

    *Nens nascuts al 2002 o posteriors / Nenes nascudes al 2003 o posteriors

    750m - Veure recorregut   Preu 9€

    Categoria absoluta: Sèniors i nens/es
    Les inscripcions que es realitzin anticipadament mitjançant aquest formulari seran de 7€ per la travessia de 750m.
    *La travessia de 150m tindrà el mateix preu

    Els horaris de sortida seran:

    9:45h - Travessia de 150m
    10h - Travessia de 750m

     Tots els participants rebran un obsequi i esmorzar gratuït.

  • Final de temporada

    Classificació

    Partits

    Gols

     

    Equip

    Punts

    J.

    G.

    E.

    P.

    F.

    C.

    1

    SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"

    84

    34

    26

    6

    2

    112

    31

    2

    LLAGOSTERA, U.E. "B"

    81

    34

    26

    3

    5

    92

    40

    3

    CALONGE, U.E. "A"

    79

    34

    25

    4

    5

    95

    38

    4

    TORDERA, C.F. "A"

    73

    34

    22

    7

    5

    57

    33

    5

    CASSA, U.D. "A"

    68

    34

    21

    5

    8

    87

    51

    6

    VILARTAGUES C.F. "A"

    53

    34

    16

    5

    13

    58

    54

    7

    ARO, C.E. "A"

    52

    34

    14

    10

    10

    79

    50

    8

    VILA-ROJA UE. "A"

    51

    33

    15

    6

    12

    74

    66

    9

    SILENC, ATH. "A"

    46

    34

    14

    4

    16

    65

    85

    10

    CA LA GUIDO, A.D. "A"

    42

    34

    12

    6

    16

    55

    64

    11

    FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS "A"

    38

    34

    11

    5

    18

    58

    73

    12

    HOSTALRIC, AT.C. "A"

    36

    34

    10

    6

    18

    56

    72

    13

    CUATRO VIENTOS, C.F. "A"

    34

    34

    10

    4

    20

    63

    78

    14

    BESCANO, C.D. "B"

    34

    34

    9

    7

    18

    49

    72

    15

    TOSSA CLUB FUTBOL "A"

    30

    34

    8

    6

    20

    45

    83

    16

    COMA CROS, U.E. "A"

    23

    34

    7

    2

    25

    50

    85

    17

    OBISPADO, CLUB FUTBOL "A"

    23

    34

    6

    5

    23

    46

    96

    18

    MEDES L´ESTARTIT F.C. "A"

    20

    33

    5

    5

    23

    38

    108

  • Final de temporada

     

    Equip

    Punts

    PJ

    PG

    PE

    PP

    GF

    GC

    1

    Joves de Vidreres CFS

    69

    24

    23

    0

    1

    167

    59

    2

    ACE Riudellots B

    60

    24

    20

    0

    4

    163

    65

    3

    A.E. Campllong

    49

    24

    16

    1

    7

    120

    80

    4

    Club Futsal Tordera10

    42

    24

    14

    0

    10

    118

    113

    5

    Atlètic Vidreres FSCE

    41

    24

    13

    2

    9

    117

    82

    6

    Blanenc FSC

    36

    24

    12

    0

    12

    102

    102

    7

    F.S. La Bisbal

    36

    24

    11

    3

    10

    80

    98

    8

    F.S Mont-Ras

    30

    24

    9

    3

    12

    86

    85

    9

    F.S. Hostalriquenc B

    30

    24

    10

    0

    14

    116

    130

    10

    Futsal Cassà

    24

    24

    8

    0

    16

    94

    141

    11

    Comforsa EFS Ripoll Dinamic C

    18

    24

    6

    0

    18

    65

    115

    12

    Penya Montgrí

    17

    24

    5

    2

    17

    66

    109

    13

    U.A. Tossa

    10

    24

    3

    1

    20

    57

    172

  • Final de temporada

     

    Equip

    J

    G

    P

    NP

    Favor

    Contra

    Punts

    1

    BC PALAFRUGELL

    24

    22

    2

    0

    1817

    1151

    46

    2

    CB CELLERA SERRA&MOTA

    24

    19

    5

    0

    1516

    1191

    43

    3

    BC MAÇANET

    24

    18

    6

    0

    1558

    1288

    42

    4

    CB HOSTALRIC

    24

    18

    6

    0

    1694

    1385

    42

    5

    CB SALT PALAU

    24

    13

    11

    0

    1364

    1379

    37

    6

    CB BESALU VILA COMTAL

    24

    12

    12

    0

    1549

    1521

    36

    7

    BC FONTAJAU B

    24

    12

    12

    0

    1398

    1352

    36

    8

    ADET UA TOSSA

    24

    10

    14

    0

    1464

    1430

    34

    9

    UNIO ESPORTIVA RIPOLL

    24

    9

    15

    0

    1273

    1342

    32

    10

    BASQUET CLUB PALS

    24

    8

    16

    0

    1287

    1526

    32

    11

    CLUB BASQUET L ESCALA

    24

    8

    16

    0

    1346

    1570

    32

    12

    CLUB BASQUET SANT HILARI

    24

    6

    18

    0

    1353

    1545

    30

    13

    SOLDATAL-CB CAMPDEVANOL

    24

    1

    23

    0

    867

    1806

    25

  • Final de la segona fase

     

    Equip

    J

    G

    P

    NP

    Favor

    Contra

    Punts

    1

    ADET UA TOSSA

    4

    3

    1

    0

    233

    189

    7

    2

    SOL GIRONES BISBAL BASQUET B

    4

    2

    2

    0

    212

    218

    6

    3

    BC FONTAJAU

    4

    1

    3

    0

    186

    224

    5

  • Final de la segona fase

     

    Equip

    J

    G

    P

    NP

    Favor

    Contra

    Punts

    1

    BASQUET PORQUERES

    4

    3

    1

    0

    205

    169

    7

    2

    CB OLOT B

    4

    3

    1

    0

    228

    214

    7

    3

    ADET UA TOSSA

    4

    0

    4

    0

    180

    230

    4

  • Final de la segona fase

     

    Equip

    J

    G

    P

    NP

    Favor

    Contra

    Punts

    1

    ATHLETIC SILENC

    8

    6

    2

    0

    420

    380

    14

    2

    APEHT UA TOSSA

    8

    6

    2

    0

    460

    376

    14

    3

    CE CALDES M FUSTERSDECALDES

    8

    4

    4

    0

    417

    430

    12

    4

    CE PALAMOS B

    8

    3

    5

    0

    387

    426

    11

    5

    CB OLOT B

    8

    1

    7

    0

    384

    456

    9

  • Final de la segona fase

     

    Equip

    J

    G

    P

    NP

    Favor

    Contra

    Punts

    1

    APEHT UA TOSSA

    6

    5

    1

    0

    364

    266

    11

    2

    UNIO ESPORTIVA RIPOLL

    6

    4

    2

    0

    294

    333

    10

    3

    CB AMER HIPRA

    6

    2

    4

    0

    283

    292

    8

    4

    CB HOSTALRIC 98

    6

    1

    5

    0

    307

    357

    7

  • Final de la segona fase

     

    Equip

    J

    G

    P

    NP

    Favor

    Contra

    Punts

    1

    B.C. PALAFRUGELL

    16

    14

    2

    0

    1067

    629

    30

    2

    C.B. ARBUCIES

    16

    13

    3

    0

    918

    670

    29

    3

    CLUB BASQUET L ESCALA

    16

    13

    3

    0

    910

    756

    29

    4

    APEHT UA TOSSA

    16

    11

    5

    0

    956

    799

    27

    5

    SOL GIRONES BISBAL BASQUET

    16

    9

    7

    0

    963

    898

    25

    6

    CB FARNERS

    16

    4

    12

    0

    916

    1143

    20

    7

    CB SARRIA DE TER

    16

    4

    12

    0

    815

    1010

    20

    8

    CB CORNELLA DEL TERRI

    16

    3

    13

    0

    761

    996

    19

    9

    SOLDATAL-CB CAMPDEVANOL

    16

    1

    15

    0

    575

    980

    17

  • Final de la segona fase

     

    Equip

    J

    G

    P

    NP

    Favor

    Contra

    Punts

    1

    BC FONTAJAU

    16

    16

    0

    0

    1341

    590

    32

    2

    B.C. TORROELLA

    16

    13

    3

    0

    1311

    1016

    29

    3

    SOL GIRONES BISBAL BASQUET

    16

    11

    5

    0

    1063

    940

    27

    4

    EEM CALDES DE MALAVELLA

    16

    11

    5

    0

    908

    722

    27

    5

    CB CORNELLA DEL TERRI

    16

    7

    9

    0

    889

    928

    23

    6

    FD CASSANENC

    16

    6

    10

    0

    886

    1013

    22

    7

    C.B. ROSES BLANC

    16

    5

    11

    0

    794

    1077

    21

    8

    CB PALAFOLLS

    16

    2

    14

    0

    757

    1129

    18

    9

    APEHT UA TOSSA

    16

    1

    15

    0

    647

    1181

    17