Filter
  • Jugadors de l'equip

    Minis

    Adria Reina Gordils

    Adria Reina Gordils

     

     

    Alex Martinez Caceres

    Alex Martinez Caceres

     

     

    Arnau Escayola Fernandez

    Arnau Escayola Fernandez

     

     

    Daniel Novytskyj

    Daniel Novystkyj

     

     

    David Gil Sanson

     

     

     

    Eugeni Khatsayuk

     

     

     

    Hugo Moreno Vrabova

    Hugo Moreno Vrabova

     

     

    Joel Gordils Salo

    Joel Gordils Salo

     

     

    Manuel Herrero Martinez

    Manuel Herrero Martinez

     

     

    Marc Puig Colomer

    Marc Puig Colomer

     

     

    Maximilian Geebelen Sanchez

    Maximilian Geebelen Sanchez

     

     

    Miquel Bragulat Maw

     

     

     

    Pol Ribas Torres

    Pol Ribas Torres

     

     

    William-Albert Mata Guirado

     

     

     

    Xavier Fernandez Prieto

    Xavier Fernandez Prieto
    Minis
  • Jugadors de l'equip

    Pre-Infantil

    Alejandro Guzman Torres

    Alejandro Guzman Torres

     

     

    Carlos Maestra Segur

    Carlos Maestra Segur

     

     

    Eric Martin Crespo

    Eric Martin Crespo

     

     

    Gerard Bosch de Basea Moreno

    Gerard Bosch de Basea Moreno

     

     

    Joan Leon Fernandez

    Joan Leon Fernandez

     

     

    Josep Lozano Rodriguez

    Josep Lozano Rodriguez

     

     

    Marc Sevilla Mayol

    Marc Sevilla Mayol

     

     

    Marc Vila Martinez

    Marc Vila Martinez

     

     

    Marti Ferrer Secall

    Marti Ferrer Secall

     

     

    Maximiliano Lozano Rodriguez

    Maximiliano Lozano Rodriguez

     

     

    Oriol Riera Diaz

    Oriol Riera Diaz

     

     

    Victor Paez Zamora

    Victor Paez Zamora
    Pre-Infantil
  • Jugadors de l'equip

    Cadet

    Abel Diaz Rego

    Abel Diaz Rego

     

     

    Daniel Iglesias Perez

    Daniel Iglesias Perez

     

     

    David Ribas Torres

    David Ribas Torres

     

     

    Dawid Jakub Pelka

    Dawid Jakub Pelka

     

     

    Marco Borys

    Marco Borys

     

     

    Nil Magnusson Cibiach

    Nil Magnusson Cibiach

     

     

    Oriol Mestres Castellote

    Oriol Mestres Castellote

     

     

    Pol Sevilla Mayol

    Pol Sevilla Mayol
    Cadet
  • Jugadors de l'equip

    Junior

    Adria Sola Mendez

    Adria Sola Mendez

     

     

    Armand Arroyo Garcia-Retana

    Armand Arroyo Garcia-Retana

     

     

    Eric Sola Mendez

    Eric Sola Mendez

     

     

    Erik Mos Vilavella

    Erik Mos Vilavella

     

     

    Iualian Quiroga Garcia

    Iualian Quiroga Garcia

     

     

    Javier Tirado Radmall

    Javier Tirado Radmall

     

     

    Juanma Pages Trinidad

    Juanma Pages Trinidad

     

     

    Marti Pages Pulido

    Marti Pages Pulido

     

     

    Oriol Gotarra Orti

    Oriol Gotarra Orti

     

     

    Oscar Diaz Luque

    Oscar Diaz Luque

     

     

    Xavier Fernandez Pujol

    Xavier Fernandez Pujol
    Junior
  • Jugadors de l'equip

    Sots-25

    Aleix Capdevila Aragay

    Aleix Capdevila Aragay

     

     

    Aleix Cruz Garriga

    Aleix Cruz Garriga

     

     

    Carles Fernandez Ruiz

    Carles Fernandez Ruiz

     

     

    David Diaz Luque

    David Diaz Luque

     

     

    David Gil Julia

    David Gil Julia

     

     

    Joan Llinas Coronado

    Joan Llinas Coronado

     

     

    Marc Nadal Torres

    Marc Nadal Torres

     

     

    Marc Angel Jimenez Veciana

    Marc Angel Jimenez Veciana

     

     

    Miguel Tornay Garcia

    Miguel Tornay Garcia

     

     

    Nicanor Coris Cardeñosa

    Nicanor Coris Cardeñosa

     

     

    Ricard Llinas Coronado

    Ricard Llinas Coronado

     

     

    Ricard Navarra Vera

    Ricard Navarra Vera

     

     

    Robert Ferrer Secall

    Robert Ferrer Secall
    Sots-25
  • Jugadores de l'equip

     

    Senior Femeni

    Alba Garcia Rodriguez

    Alba Garcia Rodriguez

     

     

    Alba Vicente Planas

    Alba Vicente Planas

     

     

    Andrea Blok Osorio

    Andrea Blok Osorio

     

     

    Anna Nadal Baquero

    Anna Nadal Baquero

     

     

    Caterina Gotarra Bachmann

    Caterina Gotarra Bachmann

     

     

    Gloria Fernandez Janoher

    Gloria Fernandez Janoher

     

     

    Iris Candelario Mestres

    Iris Candelario Mestres

     

     

    Jessica Nadal Tenedor

    Jessica Nadal Tenedor

     

     

    Joana Zulaica Grau

    Joana Zulaica Grau

     

     

    Katia Miralpeix Fonalledas

    Katia Miralpeix Fonalledas

     

     

    Mireia Puig Vila

    Mireia Puig Vila

     

     

    Naila Martinez Poveda

     

     

     

    Nerea Gil Carrasco

    Nerea Gil Carrasco
    Senior Femeni
  • Jugadors de l'equip

    Senior Masculi

    Adrien Gauthier Trinidad

    Adrien Gauthier Trinidad

     

     

    Christian Maag Cruz

    Christian Maag Cruz

     

     

    Daniel Jarillo Poch

    Daniel Jarillo Poch

     

     

    David Gonzalez Navajas

    David Gonzalez Navajas

     

     

    Francis Mata Linares

    Francis Mata Linares

     

     

    Gabriel Carattini Fernandez

    Gabriel Carattini Fernandez

     

     

    Jaume Gonzalez Lamigueiro

    Jaume Gonzalez Lamigueiro

     

     

    Javier Eduardo Garcia

    Javier Eduardo Garcia

     

     

    Joan Capdevila Garcia

    Joan Capdevila Garcia

     

     

    Raul Fernandez Vidaña

    Raul Fernandez Vidaña

     

     

    Samuel Gil Carrasco

    Samuel Gil Carrasco

     

     

    Sergio Lorente Duran

    Sergio Lorente Duran
    Senior Masculi
  • Torneig de voleibol i Setmana Santa

    A partir del divendres dia 22 de març, no es podrà utilitzar el pavelló, ja que es realitza el torneig de voleibol comú per aquestes dates, per tant, al pavelló no es jugarà cap partit.

    Des de la junta de l'ADET, us desitjem una bona Setmana Santa, i recordeu que podeu anar a comprar, tant el tortell de Rams com la mona de Pasqua, als nostres col·laboradors:

     

    Pastisseria VITA             Fleca Neras

  • 25a Jornada + Resultat

    Dissabte 23/3/2013

    16:00h U.D. CASSA - CLUB FUTBOL TOSSA

    Sortida a les

    Camp Municipal

    Rambla 11 de setembre s/n

    CASSA DE LA SELVA

     

    Com arribar?

     

    U.D. CASSA

    CLUB FUTBOL TOSSA

    3

    1

    Min.45 Josep Ruaix Galan
    Altres Resultats

     

  • 21a Jornada AJORNADA AL 18/4/2013 + Resultat

    Dijous 18/4/2013

    20:30h UA TOSSA - F.S HOSTALRIQUENC 'B'

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    UA TOSSA

    F.S. HOSTALRIQUENC 'B'

    6

    3

    Altres Resultats

     

  • 24a Jornada AJORNADA A 14/4/2013 + Resultat

    Diumenge 14/4/2013

    19:00h ADET UA TOSSA - C.B. SANT HILARI

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    ADET UA TOSSA

    C.B. SANT HILARI

    68

    52

    Altres Resultats

     

  • 5a Jornada + Resultat

    Dissabte 23/3/2013

    16:00h C.E. PALAMOS - APEHT UA TOSSA

    Sortida a les 14:00h

    Pavello Municipal

    C/ Gaspart Matas s/n

    PALAMOS

     

    Com arribar?

     

    C.E.PALAMOS

    APEHT UA TOSSA

    33

    57

    Altres Resultats

     

  • 1a Jornada DESCANSA

    DESCANSA!!!

  • Calendari Segona Fase

    Calendari

  • 24a Jornada + Resultat

    Diumenge 17/3/2013

    16:00h CLUB FUTBOL TOSSA - C.D. BESCANO

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    CLUB FUTBOL TOSSA

    C.D. BESCANO

    2

    4

    Min.33 Salvi Vila Boada
    Min.88 Joan Navarra Bragulat
    Altres Resultats

     

  • 20a Jornada + Resultat

    Dissabte 16/3/2013

    17:00h Atletic Vidreres - UA TOSSA

    Sortida a les 15:30h

    Pavelló Municipal

    Horts d'en Pere Pau

    VIDRERES

     

    Com arribar?

     

    ATLETIC VIDRERES

    UA TOSSA

    5

    3

    Altres Resultats

     

  • 23a Jornada + Resultat

    Dissabte 16/3/2013

    16:35h C.B. CAMPDEVANOL - ADET UA TOSSA

    Sortida a les 13:45h

    Pavelló Merce Guix

    Crta de Ribes s/n

    CAMPDEVANOL

     

    Com arribar?

     

    CB CAMPDEVANOL

    ADET UA TOSSA

    17

    67

    Altres Resultats

     

  • 22a Jornada + Resultat

    Diumenge 17/3/2013

    18:00h C.B. NOU CAULES - ADET UA TOSSA

    Sortida a les 16:30h

    Pavelló Municipal

    Horts d'en Pere Pau

    VIDRERES

     

    Com arribar?

     

    C.B NOU CAULES

    ADET UA TOSSA

    50

    30

    Altres Resultats

     

  • 4a Jornada + Resultat

    Dissabte 16/3/2013

    16:00h C.B. OLOT - APEHT UA TOSSA

    Sortida a les 13:45h

    Pavelló Municipal d'Esports

    Av. Republica Argentina s/n

    OLOT

     

    Com arribar?

     

    C.B. OLOT

    APEHT UA TOSSA

    49

    54

    Altres Resultats

     

  • 21a Jornada AJORNADA AL 23/3/2013

    Dissabte 23/3/2013

    10:45h F.D. CASSANENC 'B' - APEHT UA TOSSA

    Sortida a les

    Pavelló Nº3

    Zona Esportiva Municipal

    CASSA DE LA SELVA

     

    Com arribar?

     

  • 10a Jornada DESCANSA

    DESCANSA!!!

  • 10a Jornada + Resultat

    Dissabte 16/3/2013

    9:00h C.B. PALAFOLLS - APEHT UA TOSSA

    Sortida a les 7:40h

    El Palahuet

    C/ Baix s/n

    PALAFOLLS

     

    Com arribar?

     

    C.B. PALAFOLLS

    APEHT UA TOSSA

    67

    27

    Altres Resultats

     

  • Final de la primera fase

     

    Equip

    J  

    G

    P

    NP

    Favor

    Contra

    Punts

    1

    PALAHI VILABLAREIX

    18

    16

    2

    0

    1367

    953

    34

    2

    UE LA SALLE GIRONA

    18

    16

    2

    0

    1260

    923

    34

    3

    CESET

    18

    15

    3

    0

    1270

    963

    33

    4

    CB SANT FELIU

    18

    11

    7

    0

    1128

    1018

    29

    5

    CELLER D EN NARCIS

    18

    10

    8

    0

    939

    980

    28

    6

    CB BESCANO

    18

    8

    10

    0

    1058

    1085

    26

    7

    BC FONTAJAU

    18

    7

    11

    0

    973

    1134

    25

    8

    CB ANGLES

    18

    4

    14

    0

    914

    1250

    22

    9

    BASQUET LLORET

    18

    2

    16

    0

    1036

    1320

    20

    10

    ADET UA TOSSA

    18

    1

    17

    0

    911

    1230

    19

  • 23a Jornada + Resultat

    Diumenge 10/3/2013

    16:00h CLUB FUTBOL TOSSA - VILA ROJA

    Al Camp Municipal de Tossa

     

    CLUB FUTBOL TOSSA

    VILA ROJA

    1

    3

    Min.5 Juan Jose Velaz Sanchez
    Altres Resultats

     

  • 6a Jornada

    Dimecres 6/3/2013

    21:00h UA TOSSA -

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

  • 19a Jornada + Resultat

    Dissabte 9/3/2013

    16:00h UA TOSSA - FUTSAL GRUPM2

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    UA TOSSA

    FUTSAL GRUPM2

    1

    5

    Altres Resultats

     

  • 22a Jornada + Resultat

    Diumenge 10/3/2013

    19:00h ADET UA TOSSA - B.C. PALS

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    ADET UA TOSSA

    B.C. PALS

    62

    66

    Altres Resultats

     

  • 21a Jornada AJORNADA AL 16/3/2013 + Resultat

    Dissabte 16/3/2013

    16:00h ADET UA TOSSA - B.C. MAÇANET

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    ADET UA TOSSA

    BC MAÇANET

    27

    60

    Altres Resultats

     

  • 22a Jornada DESCANSA

    DESCANSA!!

  • 3a Jornada AJORNADA AL 14/4/2013 + Resultat

    Diumenge 14/4/2013

    10:30h APEHT UA TOSSA - ATHLETIC SILENC

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    APEHT UA TOSSA

    ATHLETIC SILENC

    44

    40

    Altres Resultats

     

  • 20a Jornada + Resultat

    Dissabte 9/3/2013

    9:00h APEHT UA TOSSA - UNIO GIRONA

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    APEHT UA TOSSA

    UNIO GIRONA

    41

    44

    Altres Resultats

     

  • 9a Jornada + Resultat

    Dissabte 9/3/2013

    12:30h APEHT UA TOSSA - C.B. L'ESCALA

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    APEHT UA TOSSA

    C.B. L'ESCALA

    50

    57

    Altres Resultats

     

  • 9a Jornada + Resultat

    Dissabte 9/3/2013

    10:30h B.C FONTAJAU - APEHT UA TOSSA

    Sortida a les 8:45h

    Pavello Municipal de Fontajau

    Av. Josep Tarradellas, 22-24

    GIRONA

     

    Com arribar?

     

    B.C. FONTAJAU

    APEHT UA TOSSA

    85

    35

    Altres Resultats