Filter
  • 13a Jornada + Resultat

    Diumenge 1/12/2013

    16.00h C.F. TOSSA - AT.C. HOSTALRIC

    Al Camp Municipal de Tossa

     

    C.F. TOSSA

    AT.C. HOSTALRIC

    0

    1

    Altres Resultats

     

  • 10a Jornada + Resultat

    Dissabte 30/11/2013

    18.00h ADET UA TOSSA - F.S. PORQUERES

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    ADET UA TOSSA

    F.S. PORQUERES

    6

    0

    Altres Resultats

     

  • 12a Jornada + Resultat

    Dissabte 30/11/2013

    16.00h ADET UA TOSSA - ARACENA BEGUR

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    ADET UA TOSSA

    ARACENA BEGUR

    61

    50

    Altres Resultats

     

  • 12a Jornada + Resultat

    Dissabte 30/11/2013

    19.00h F.D. CASSANENC - ADET UA TOSSA

    Sortida a les 17.30h

    Pavelló Municipal

    C/ Piscines s/n

    CASSÀ DE LA SELVA

     

    Com arribar?

     

    F.D. CASSANENC

    ADET UA TOSSA

    105

    29

    Altres Resultats

     

  • 12a Jornada + Resultat

    Dissabte 30/11/2013

    16.00h I.E.S PALAMÓS - APEHT UA TOSSA

    Sortida a les 14.15h

    Pavelló Municipal

    C/ Gaspart Matas s/n

    PALAMOS

     

    Com arribar?

     

    I.E.S. PALAMÓS

    APEHT UA TOSSA

    53

    46

    Altres Resultats

     

  • 8a Jornada + Resultat

    Dissabte 30/11/2013

    9.30h APEHT UA TOSSA - B.C. MAÇANET

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    APEHT UA TOSSA

    B.C. MAÇANET

    72

    42

    Altres Resultats

     

  • 1a Jornada + Resultat

    Dissabte 30/11/2013

    11.00h APEHT UA TOSSA - C.B. BANYOLES C

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    APEHT UA TOSSA

    C.B. BANYOLES C

    35

    46

    Altres Resultats

     

  • Calendari 2a Fase

    Jornada 1 
    Equip LocalEquip Visitant
    CLUB ESPORTIU PALAMOS C.B. LLAGOSTERA
    C.B. BESCANO CB GRIFEU LLANÇA
    AMPA VEDRUNA PALAMÓS CB BLANES B
    APEHT UA TOSSA CB BANYOLES C
    LA SALLE PALAMOS BASQUET VILAFANT
    Jornada 2
    Equip LocalEquip Visitant
    C.B. LLAGOSTERA APEHT UA TOSSA
    CB BLANES B C.B. SANT GREGORI
    BASQUET VILAFANT CLUB ESPORTIU PALAMOS
    CB BANYOLES C C.B. BESCANO
    CB GRIFEU LLANÇA AMPA VEDRUNA PALAMÓS
    Jornada 3
    Equip LocalEquip Visitant
    C.B. BESCANO C.B. LLAGOSTERA
    CB BLANES B CB GRIFEU LLANÇA
    AMPA VEDRUNA PALAMÓS CB BANYOLES C
    APEHT UA TOSSA BASQUET VILAFANT
    C.B. SANT GREGORI LA SALLE PALAMOS
    Jornada 4
    Equip LocalEquip Visitant
    C.B. LLAGOSTERA AMPA VEDRUNA PALAMÓS
    BASQUET VILAFANT C.B. BESCANO
    CB BANYOLES C CB BLANES B
    CB GRIFEU LLANÇA C.B. SANT GREGORI
    LA SALLE PALAMOS CLUB ESPORTIU PALAMOS
    Jornada 5
    Equip LocalEquip Visitant
    CB BLANES B C.B. LLAGOSTERA
    AMPA VEDRUNA PALAMÓS BASQUET VILAFANT
    APEHT UA TOSSA LA SALLE PALAMOS
    C.B. SANT GREGORI CLUB ESPORTIU PALAMOS
    CB GRIFEU LLANÇA CB BANYOLES C
    Jornada 6
    Equip LocalEquip Visitant
    C.B. LLAGOSTERA CB GRIFEU LLANÇA
    CLUB ESPORTIU PALAMOS APEHT UA TOSSA
    BASQUET VILAFANT CB BLANES B
    CB BANYOLES C C.B. SANT GREGORI
    LA SALLE PALAMOS C.B. BESCANO
    Jornada 7
    Equip LocalEquip Visitant
    C.B. BESCANO CLUB ESPORTIU PALAMOS
    AMPA VEDRUNA PALAMÓS LA SALLE PALAMOS
    CB BANYOLES C C.B. LLAGOSTERA
    C.B. SANT GREGORI APEHT UA TOSSA
    CB GRIFEU LLANÇA BASQUET VILAFANT
    Jornada 8
    Equip LocalEquip Visitant
    C.B. LLAGOSTERA C.B. SANT GREGORI
    CLUB ESPORTIU PALAMOS AMPA VEDRUNA PALAMÓS
    BASQUET VILAFANT CB BANYOLES C
    APEHT UA TOSSA C.B. BESCANO
    LA SALLE PALAMOS CB BLANES B
    Jornada 9
    Equip LocalEquip Visitant
    C.B. LLAGOSTERA BASQUET VILAFANT
    CB BLANES B CLUB ESPORTIU PALAMOS
    AMPA VEDRUNA PALAMÓS APEHT UA TOSSA
    C.B. SANT GREGORI C.B. BESCANO
    CB GRIFEU LLANÇA LA SALLE PALAMOS
    Jornada 10
    Equip LocalEquip Visitant
    CLUB ESPORTIU PALAMOS CB GRIFEU LLANÇA
    C.B. BESCANO AMPA VEDRUNA PALAMÓS
    APEHT UA TOSSA CB BLANES B
    C.B. SANT GREGORI BASQUET VILAFANT
    LA SALLE PALAMOS CB BANYOLES C
    Jornada 11
    Equip LocalEquip Visitant
    C.B. LLAGOSTERA LA SALLE PALAMOS
    CB BLANES B C.B. BESCANO
    AMPA VEDRUNA PALAMÓS C.B. SANT GREGORI
    CB BANYOLES C CLUB ESPORTIU PALAMOS
    CB GRIFEU LLANÇA APEHT UA TOSSA
    Jornada 12
    Equip LocalEquip Visitant
    C.B. LLAGOSTERA CLUB ESPORTIU PALAMOS
    CB BLANES B AMPA VEDRUNA PALAMÓS
    BASQUET VILAFANT LA SALLE PALAMOS
    CB BANYOLES C APEHT UA TOSSA
    CB GRIFEU LLANÇA C.B. BESCANO
    Jornada 13
    Equip LocalEquip Visitant
    C.B. BESCANO CB BANYOLES C
    CLUB ESPORTIU PALAMOS BASQUET VILAFANT
    AMPA VEDRUNA PALAMÓS CB GRIFEU LLANÇA
    C.B. SANT GREGORI CB BLANES B
    APEHT UA TOSSA C.B. LLAGOSTERA
    Jornada 14
    Equip LocalEquip Visitant
    C.B. LLAGOSTERA C.B. BESCANO
    BASQUET VILAFANT APEHT UA TOSSA
    CB BANYOLES C AMPA VEDRUNA PALAMÓS
    CB GRIFEU LLANÇA CB BLANES B
    LA SALLE PALAMOS C.B. SANT GREGORI
    Jornada 15
    Equip LocalEquip Visitant
    C.B. BESCANO BASQUET VILAFANT
    CLUB ESPORTIU PALAMOS LA SALLE PALAMOS
    CB BLANES B CB BANYOLES C
    AMPA VEDRUNA PALAMÓS C.B. LLAGOSTERA
    C.B. SANT GREGORI CB GRIFEU LLANÇA
    Jornada 16
    Equip LocalEquip Visitant
    C.B. LLAGOSTERA CB BLANES B
    CLUB ESPORTIU PALAMOS C.B. SANT GREGORI
    BASQUET VILAFANT AMPA VEDRUNA PALAMÓS
    CB BANYOLES C CB GRIFEU LLANÇA
    LA SALLE PALAMOS APEHT UA TOSSA
    Jornada 17
    Equip LocalEquip Visitant
    C.B. BESCANO LA SALLE PALAMOS
    CB BLANES B BASQUET VILAFANT
    C.B. SANT GREGORI CB BANYOLES C
    APEHT UA TOSSA CLUB ESPORTIU PALAMOS
    CB GRIFEU LLANÇA C.B. LLAGOSTERA
    Jornada 18
    Equip LocalEquip Visitant
    C.B. LLAGOSTERA CB BANYOLES C
    CLUB ESPORTIU PALAMOS C.B. BESCANO
    BASQUET VILAFANT CB GRIFEU LLANÇA
    APEHT UA TOSSA C.B. SANT GREGORI
    LA SALLE PALAMOS AMPA VEDRUNA PALAMÓS
    Jornada 19
    Equip LocalEquip Visitant
    C.B. BESCANO APEHT UA TOSSA
    CB BLANES B LA SALLE PALAMOS
    AMPA VEDRUNA PALAMÓS CLUB ESPORTIU PALAMOS
    C.B. SANT GREGORI C.B. LLAGOSTERA
    CB BANYOLES C BASQUET VILAFANT
    Jornada 20
    Equip LocalEquip Visitant
    CLUB ESPORTIU PALAMOS CB BLANES B
    C.B. BESCANO C.B. SANT GREGORI
    BASQUET VILAFANT C.B. LLAGOSTERA
    APEHT UA TOSSA AMPA VEDRUNA PALAMÓS
    LA SALLE PALAMOS CB GRIFEU LLANÇA
    Jornada 21
    Equip LocalEquip Visitant
    CB BLANES B APEHT UA TOSSA
    AMPA VEDRUNA PALAMÓS C.B. BESCANO
    BASQUET VILAFANT C.B. SANT GREGORI
    CB BANYOLES C LA SALLE PALAMOS
    CB GRIFEU LLANÇA CLUB ESPORTIU PALAMOS
    Jornada 22
    Equip LocalEquip Visitant
    C.B. BESCANO CB BLANES B
    CLUB ESPORTIU PALAMOS CB BANYOLES C
    C.B. SANT GREGORI AMPA VEDRUNA PALAMÓS
    APEHT UA TOSSA CB GRIFEU LLANÇA
    LA SALLE PALAMOS C.B. LLAGOSTERA
  • Final 1a Fase

    Classificació
     EquipJGPNPTFTCPunts
    1 BC FONTAJAU 4 4 0 0 275 91 8
    2 APEHT UA TOSSA 4 2 2 0 203 186 6
    3 C.B. SANT GREGORI B 4 0 4 0 87 288 4
  • 2a Pre-Sant Silvestre Tossa de Mar

    22/12/2013 - 2a Pre-Sant Silvestre Tossa de Mar

    Preu de les inscripcions:

    · Curses infantils - 5€
    · Cursa popular - 10€.
    Socis ADET i inscripcions anticipades - 8€

    Inscripcions anticipades aqui (Degut a l'alta demanda d'inscripcions, ampliem el termini fins dijous dia 19 de desembre a les 23.59h)

    Inscripcions i sortides seran davant el parc de bombers.

    Sortides:

    · 10.15h Curses infantils
    · 11.30h Cursa popular

    Horaris i més informació en Reglament

    Podreu trobar el mapa del circuit aqui

    Hi haurà xocolatada per les curses infantils i botifarrada pels participants.

    Obsequi d'una samarreta tècnica.

  • 12a Jornada + Resultat

    Dissabte 23/11/2013

    16.00h C.F. SANT ANTONI - C.F. TOSSA

    Sortida a les 14.30h

    Camp Municipal

    C/ Sardana s/n

    SANT ANTONI DE CALONGE

     

    Com arribar?

     

    C.F. SANT ANTONI

    C.F. TOSSA

    3

    3

    Min.7 Alfonso Picaman
    Min.27 Oscar Martinez
    Min.30 Alfonso Picaman
    Altres Resultats

     

  • 9a Jornada + Resultat

    Diumenge 24/11/2013

    11.00h ADET UA TOSSA - ATLÈTIC VIDRERES

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    ADET UA TOSSA

    ATLÈTIC VIDRERES

    4

    4

    Altres Resultats

     

  • 11a Jornada AJORNADA A 21/12/13 + Resultat

    Dissabte 21/12/2013

    18.00h C.B.SANT JULIA DE RAMIS - ADET UA TOSSA

    Sortida a les 16.00h

    Pavelló Municipal

    Ctra antiga de Banyoles

    SANT JULIA DE RAMIS

     

    Com arribar?

     

    C.B. SANT JULIA DE RAMIS

    ADET UA TOSSA

    45

    85

    Altres Resultats

     

  • 11a Jornada + Resultat

    Dissabte 23/11/2013

    18.00h ADET UA TOSSA - C.B. PALAFOLLS

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    ADET UA TOSSA

    C.B. PALAFOLLS

    40

    98

    Altres Resultats

     

  • 11a Jornada + Resultat

    Dissabte 23/11/2013

    20.00h APEHT UA TOSSA - B.C. PALAFRUGELL

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    APEHT UA TOSSA

    B.C. PALAFRUGELL

    48

    56

    Altres Resultats

     

  • 7a Jornada + Resultat

    Dissabte 23/11/2013

    12.00h CEB GIRONA C - APEHT UA TOSSA

    Sortida a les 10.15h

    Pavelló Parroquial Sant Josep

    C/ Doctor Antic Roca s/n

    GIRONA

     

    Com arribar?

     

    CEB GIRONA C

    APEHT UA TOSSA

    56

    60

    Altres Resultats

     

  • 11a Jornada + Resultat

    Diumenge 17/11/2013

    16.00h C.F. TOSSA - A.C.E. UNIÓ GIRONA

    Al Camp Municipal de Tossa

     

    C.F. TOSSA

    A.C.E. UNIÓ GIRONA

    2

    5

    Min.52 Daniel Adame
    Min.79 Joan Navarra
    Altres Resultats

     

  • 8a Jornada + Resultat

    Dissabte 16/11/2013

    18.00h ADET UA TOSSA - LLORET ESPORTIU B

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    ADET UA TOSSA

    LLORET ESPORTIU B

    2

    1

    Altres Resultats

     

  • 10a Jornada + Resultat

    Dissabte 16/11/2013

    16.00h ADET UA TOSSA - C.B. SALT PALAU

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    ADET UA TOSSA

    C.B. SALT PALAU

    72

    43

    Altres Resultats

     

  • 10a Jornada + Resultat

    Dissabte 16/11/2013

    18.30h U.E. LA SALLE - ADET UA TOSSA

    Sortida a les 17.00h

    Col·legi La Salle

    C/ Sant Joan Baptista La Salle, 12

    GIRONA

     

    Com arribar?

     

    U.E. LA SALLE

    ADET UA TOSSA

    84

    38

    Altres Resultats

     

  • 10a Jornada + Resultat

    Dissabte 16/11/2013

    20.00h APEHT UA TOSSA - C.B. PALAFOLLS

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    APEHT UA TOSSA

    C.B. PALAFOLLS

    33

    47

    Altres Resultats

     

  • 6a Jornada + Resultat

    Dissabte 16/11/2013

    11.00h C.B. BLANES - APEHT UA TOSSA

    Sortida a les 9.30h

    Ciutat Esportiva

    Mas Cuni, 43

    BLANES

     

    Com arribar?

     

    C.B. BLANES

    APEHT UA TOSSA

    78

    27

    Altres Resultats

     

  • 6a Jornada + Resultat

    Dissabte 16/11/2013

    9.30h C.B. SANT GREGORI - APEHT UA TOSSA

    Sortida a les 7.45h

    Pavelló Municipal

    C/ Torrent Vidal s/n

    SANT GREGORI

     

    Com arribar?

     

    C.B. SANT GREGORI

    APEHT UA TOSSA

    26

    76

    Altres Resultats

     

  • Trobada Escoles Basquet CaldesTrobada Escoles Basquet Caldes

    Dissabte 16/11/2013

    Trobada d'Escoles de Bàsquet

    CALDES DE MALAVELLA
  • Resultats Canicross

    Classificació General 1a Canicross

    Video de la 1a Canicross
  • 10a Jornada + Resultat

    Diumenge 10/11/2013

    16.30h C.F. TORDERA - C.F. TOSSA

    Sortida a les 14.50h

    Camp Municipal

    C/ Estació s/n

    TORDERA

     

    Com arribar?

     

    C.F. TORDERA

    C.F. TOSSA

    1

    0

    Altres Resultats

     

  • 2a Jornada

    Diumenge 10/11/2013

    12.00h C.V. SANT PERE - ADET UA TOSSA

    Sortida a les 10.00h

    Pavelló Municipal

    C/ del Nord, 2

    SANT PERE PESCADOR

     

    Com arribar?

     

  • 7a Jornada + Resultat

    Dissabte 9/11/2013

    15.30h FUTSAL CASSÀ - ADET UA TOSSA

    Sortida a les 14.00h

    Pavelló Municipal

    C/ Piscines s/n

    CASSÀ DE LA SELVA

     

    Com arribar?

     

    FUTSAL CASSÀ

    ADET UA TOSSA

    4

    2

    Altres Resultats

     

  • 9a Jornada + Resultat

    Dissabte 9/11/2013

    19.30h B.C. FONTAJAU - ADET UA TOSSA

    Sortida a les 17.45h

    Pavelló Municipal de Fontajau

    Av. Josep Tarradellas, 22-24

    GIRONA

     

    Com arribar?

     

    B.C. FONTAJAU

    ADET UA TOSSA

    49

    59

    Altres Resultats

     

  • 9a Jornada + Resultat

    Dissabte 9/11/2013

    17.30h B.C. FONTAJAU - ADET UA TOSSA

    Sortida a les 15.45h

    Pavelló Municipal de Fontajau

    Av. Josep Tarradellas, 22-24

    GIRONA

     

    Com arribar?

     

    B.C. FONTAJAU

    ADET UA TOSSA

    59

    72

    Altres Resultats

     

  • 9a Jornada + Resultat

    Dissabte 9/11/2013

    16.00h C.B. HOSTALRIC - APEHT UA TOSSA

    Sortida a les 14.20h

    Pavelló Municipal

    C/ Via Romana s/n

    HOSTALRIC

     

    Com arribar?

     

    C.B. HOSTALRIC

    APEHT UA TOSSA

    72

    46

    Altres Resultats

     

  • 5a Jornada + Resultat

    Dissabte 9/11/2013

    9.30h APEHT UA TOSSA - VEDRUNA PALAMOS

    Al Pavello Municipal de Tossa

     

    APEHT UA TOSSA

    VEDRUNA PALAMOS

    42

    48

    Altres Resultats

     

  • 5a Jornada DESCANSA

    DESCANSA